Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

08.02.2020
15.02.2020
RONP
2715.00 zł.
Kod: RONP. Uwagi: dorośli
brak miejsc!
Uwagi: dorośli

08.02.2020
15.02.2020
RONP
2688.00 zł.
Kod: RONP. Uwagi: dzieci i młodzież do 16 lat
brak miejsc!
Uwagi: dzieci i młodzież do 16 lat

Alpejskie słońce, świetnie przygotowane i różnorodne trasy, a co najważniejsze 100% gwarancja śniegu. Karyntia to najbardziej na południe położony austriacki land. Oferuje włoskie słońce, austriacki porządek i wysoki standard. W pobliżu hotelu stacja narciarska Goldeck położona tuż koło basenu Drautal Perle. Idealne połączenie dla treningów narciarskich i pływackich.

Na tym wyjeździe otrzymują Państwo wszystko co jest potrzebne do dobrego wypoczynku narciarskiego i pływackiego:

- szkolenie narciarskie na stoku
- treningi pływackie
-elegancki hotel **** położony w centrum miejscowości Spittal an der Drau
-transport autokarem
- wyżywienie HB
- ubezpieczenie KL i NNW

Cena zawiera:

Zakwaterowanie, wyżywienie HB, transport autokarem wraz z dowozem na stoki, opiekę wykwalifikowanej kadry, dwa treningi dziennie na basenie, szkolenia narciarskie, ubezpieczenie, podatek VAT. Uwaga: cena aktualna przy kursie nie przekraczającym za  1 euro 4,5 zł.

Cena nie zawiera:

* skipassu i kaucji za skipass (5 euro - zwracanej ostatniego dnia pobytu po zwrocie karnetu).

*Dodatkowych napojów do posiłków

 * posiłków tranzytowych.

* lunchów na stoku (prosimy o przewidzenie max. 15EUR na dzień na dziecko).

*  taxy klimatycznej 2,2 euro/dzień od osoby dorosłej powyżej 14 lat

Dodatkowe ubezpieczenia (za dopłatą):

-ubezpieczenia OC 10000 euro (+70 zł)

-ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (+120 zł)

-podwyższone ubezpieczenie KL 30000 euro (+70 zł)

-podwyższone ubezpieczenie KL przy chorobach przewlekłych (+200 zł).

Pokoje jednoosobowe na zapytanie + 20 euro/dzień

Ceny skipassów:

*Dorośli (1955-2000):  251 euro

*Młodzież (ur. 2001 do 2004): 189 euro

*Dzieci (ur. 2005 do 2013): 126 euro

*Seniorzy (xxxx-1954) 226 euro

*Dzieci do 6 roku życia (ur. 2014 i później) karnet gratis przy zakupie karnetów przez rodziców.

Do każdego skipassu 5 euro kaucji zwrotnej.

  1. podwyższone ubezpieczenie KL 30000 euro - 70.00 zł.
  2. podwyższone ubezpieczenie KL przy chorobach przewlekłych - 200.00 zł.
  3. ubezpieczenia OC 10000 euro - 70.00 zł.
  4. ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 120.00 zł.

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1 (sobota)

Wyjazd z Warszawy o godz. 04:00. Przejazd dzienny do Austrii. Po drodze postój na posiłek tranzytowe. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.

Dzień 2 (niedziela)- 6 (piątek)

Podział na grupy narciarskie (według umiejętności). Dla całej naszej grupy proponujemy 3 instruktorów narciarskich.  Codziennie wyjazdy do wybranej stacji narciarskiej. Stacje wybierane sa w zależności od warunków pogodowych – wybieramy miejsca gdzie jest słonecznie, nie ma mgły i nie pada. W ciągu dnia zajęcia na stoku, a wieczorem animacje dla dzieci. Treningi pływackie zgodnie z planem szkolenia trenerów – należy spodziewać się treningu porannego i wieczornego z naszymi trenerami tj p. Dianą i p. Mariuszem.

Katschberg 16 wyciągów i ponad 60 km tras, piękna 8 km trasa widokowa A1, atrakcje dla dzieci  śnieżny park z maskotką-błękitnym serduszkiem Katschi, dla zaawansowanych czarna trasa Direttissima.  Trasy łatwe: 10km, średnie: 40km, trudne: 10km.

Bad Kleinkirchheim- St. Oswald. Ponad 100 km świetnie przygotowanych tras, 25 wyciągów (w tym 4 gondole), trasa z pomiarem prędkości, dziecięcy Wonderland i czarna trasa alpejskiego pucharu świata, nazwana imieniem Franza Klammera. Trasy łatwe: 18 km, średnie: 77 km, trudne: 8 km.

Lodowiec Mölltaler Gletscher. Najdłuższą górską kolejką naziemną Mölltaler Gletscher Express wjedziemy w 8 minut z wysokości 1200 m. n.p.m. na 2200 m. n.p.m. Czeka tam na nas 70 km pięknie przygotowanych tras, restauracja z ogromnym tarasem słonecznym. Tego lata na lodowców został uruchomiony nowy 4-osobowy wyciąg Alteck. Trasy łatwe: 24 km, średnie: 26km , trudne: 21km, freeride: 16 km.
Stacja narciarskie Goldeck w miejscowości Spittal, najpiękniejszy widok na Karyntię i dolinę rzeki Drau. Idealne stoki by ćwiczyć jazdę na krawędziach, dla zaawansowanych czas na zabawę w fun carving. Po całym dniu białego szaleństwa warto zjechać prosto do kompleksu Drautal Perle najdłuższą czarną trasą w Alpach- Talabfarhrt (8,5 km). Trasy łatwe: 10 km, średnie: 12 km, trudne: 10 km.

Stacja narciarska Gerlitzen. 60 km świetnie przygotowanych  tras zjazdowych, prowadzących we wszystkie strony świata, nowoczesne wyciągi, szerokie zjazdy dla narciarzy o wszystkich stopniach trudności i najnowocześniejsze technologie naśnieżania gwarantują bajeczne, panoramiczne przeżycia narciarskie.

Trasy: łatwe: 11 km, średnie 34 km, trudne 4 km.

Stacja narciarskie Goldeck w miejscowości Spittal, najpiękniejszy widok na Karyntię i dolinę rzeki Drau. Idealne stoki by ćwiczyć jazdę na krawędziach, dla zaawansowanych czas na zabawę w fun carving. Po całym dniu białego szaleństwa warto zjechać prosto do kompleksu Drautal Perle najdłuższą czarną trasą w Alpach- Talabfarhrt (8,5 km). Trasy łatwe: 10 km, średnie: 12 km, trudne: 10 km.

Dzień 8 (sobota)
Wyjazd do Polski po śniadaniu. Przyjazd do Warszawy ok 23.

Program może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne (kierownik grupy sprawdza pogodę na poszczególnych stacjach codziennie rano i zabiera grupę tam gdzie czekają słoneczne stoki).

Hotel Ertl 4*

Hotel Ertl 4* jest położony w centrum zabytkowego miasta Spittal an der Drau, 500 metrów od Pałacu Porcia i parku miejskiego. Ten niedawno odnowiony hotel czterogwiazdkowy oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje 2-4 osobowe z łazienką.  W hotelu internet, winda, sala konferencyjna, restauracja. Nieopodal centra handlowo-usługowe
http://www.hotel-ertl.at/en/hotel-en

Wyżywienie:

2 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół), obiadokolacja (bufet sałatkowy, zupa, danie główne i deser). Pierwszy posiłek to obiadokolacja w sobotę, a ostatni śniadanie w sobotę. Zalecamy zabranie suchego prowiantu na drogę oraz pieniędzy na posiłek tranzytowy.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa Warszawa 04:00 23:00 0.00
Uwagi: Wyjazd z Warszawy o godz. 04:00. Przejazd dzienny do Austrii. Po drodze postój na posiłek tranzytowe. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.

W cenie imprezy:

Ubezpieczenie Signal Iduna NNW (15000 zł) i KL (10000 euro), sprzęt sportowy 1000 zł

Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (+70 zł)

Podwyższone ubezpieczenie KL (30000 euro) (+50 zł)

Autokar klasy lux: barek, video, WC. Wyjazd i powrót z/do Warszawy. Na imprezach autokarowych Klientów obowiązuje limit bagażu: 1 szt. bagaż główny (plecak bez zewnętrznego stelaża, torba, walizka) o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie 3 wymiarów nie większych niż 180 cm, bagaż podręczny oraz sprzęt narciarski lub snowboardowy (spakowany w pokrowiec).

UWAGA: Ze względu na to, ze na miejscu poruszamy się autokarem po różnych stacjach narciarskich – nie ma możliwości pomniejszenia kosztów za przejazd własnym transportem

Co zabrać:

Kask narciarski/snowboardowy zalecany dla wszystkich. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zabieramy sprawny, sprawdzony i dopasowany sprzęt narciarsko - snowboardowy. Pieniądze na skipass. Zalecamy zabranie karty NFZ EKUZ (można ją odebrać bezpłatnie w oddziałach NFZ).

Kadra:

Kadra instruktorska z doświadczeniem w pracy na alpejskich stokach.  Instruktorzy przechodzą specjalny proces rekrutacji, zgodnie ze standardami Biura Turystycznego Kliwer. Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra gwarantuje najwyższą jakość szkolenia i bezpieczeństwo uczestników.

Trenerów Swimteam – wszyscy Państwo znacie.

Cena aktualna przy grupie min. 40 osób zgłoszonych uczestników.

Wyjazd jest wyjazdem rodzinnym, jednak dzieci przebywają cały czas z trenerami i instruktorami. Siedzą przy wspólnym stole, śpią razem w pokojach. Z doświadczenia z zeszłego roku wiemy – ze dzieci nie chcą spać z rodzicami – jak mogą być z kolegami. Jest to świetna okazja, żeby doskonalić technikę pływacką i narciarską oraz poznać inne dzieci z klubu oraz poczuć prawdziwą klubową atmosferę.

Rodzice w czasie gdy ich pociechy pływają, jeżdżą na nartach i mają inne aktywności – mogą spokojnie szusować po austriackich stokach i mieć trochę czasu dla siebie.