Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

O Nas

Dlaczego warto wybrać Kliwer?

kliwer

Blisko 25 lat doświadczenia

Duża flota własnych jachtów

Doświadczony zespół Kliwer Kadry

Wszystkie obozy i kolonie zgłoszone do kuratorium oświaty

Ponad 30 000 zadowolonych i wyszkolonych żeglarzy

Sprawdzone ubezpieczenie dla wszystkich uczestników Signal Iduna

Bogata oferta z podziałem na grupy wiekowe

Materiały do szkoleń przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży

Rodzinna atmosfera i klimat Kliwra

Kliwer w liczbach

Jakie wartości przekazujemy na naszych imprezach?

pókolonie

Nauka działania w zespole

Wysoki poziom szkolenia żeglarskiego

Kultura i etykieta żeglarska

Zasady fair play i współzawodnictwo

Oderwij się od telefonu i zacznij żeglować

Nauka bezpiecznego zachowania nad wodą

Ekologia i szacunek do przyrody

rejs młodzieżowy

Poznaj nas - Kliwer Aktywnie, Bezpiecznie, z Pasją

Kliwer to przede wszystkim ludzie. Zgrany zespół instruktorów, kierowników, wychowawców, trenerów, obsługi logistycznej, organizatorów i managerów, którzy dbają o to, by wakacje były przede wszystkim bezpieczne (to nasz priorytet), ale także pełne aktywności i żeglarskiej pasji.

Naszą misją jest rozpalenie żeglarskiej pasji i zachęcenie Was to rozpoczęcia żeglarskiej przygody. Nie ważne czy masz 5 czy 80 lat! W każdej chwili możesz otworzyć nowy rozdział i razem z nami nauczyć się żeglować. Dzieciaki wracające z półkolonii, kolonii i obozów Kliwra zachęcają do żeglowania swoich rodziców, dziadków i przyjaciół. Kliwer łączy ludzi! Tworzy przyjaźnie na całe życie!

optymist

„Klimat Kliwra” to rodzinna atmosfera, otwartość, radość, szczery uśmiech, chęć pomocy innym i wspólne żeglowanie. U nas każdy czuje się dobrze i komfortowo, dzieciaki szybko się integrują, załogi zgrywają przy wspólnej pracy na pokładzie. My także jesteśmy rodzicami, wiemy, że dostajemy od Was Rodzice to co najcenniejsze! Dbamy, nie tylko o poziom wyszkolenia żeglarskiego, ale także o opiekę, fajną atmosferę, zabawę. Kliwer to dla Waszych dzieci wakacyjny dom.

Kliwer Tradycja

Kliwer to firma z tradycjami żeglarskimi. Działamy od blisko 25 lat na rynku turystyki żeglarskiej. Nasze pierwsze obozy odbywały się na Siekierniaku czyli dzikiej bindudze położonej w sercu puszczy Piskiej nad Jeziorem Bełdany. Były namioty, gotowanie na kuchniach polowych, woda ze studni i mnóstwo cudownych ludzi, którzy szkolili się i zdobywali patenty żeglarskie. Siekierniak to przede wszystkim niezapomniana atmosfera, którą wielu z nas wspomina do dziś.

Zacznij z nami żeglować i poczuj Klimat Kliwra!