Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

18.01.2021
22.01.2021
PMZ1/21
999.00 PLN

25.01.2021
29.01.2021
PMZ2/21
999.00 PLN

Półkolonie multisport to możliwość wypróbowania wielu dyscyplin sportowych i zajęć tematycznych. Będą sporty, które pozwolą nam maksymalnie wykorzystać aurę pogodową, w planie mamy m.in. jeżdżenie na sankach, biegi na orientacje , wędkowanie, mini-survival, sporty walki, zajęcia plastyczne, budowanie szałasu, gry zespołowe.

Cena nie zawiera:

Atrakcje fakultatywne

·         Dostęp do zdjęć online (+30 zł)

·         Pakiet kolonisty (+90 zł) (torebka wodoodporna, czapka, komin na szyję, bidon, pływający brelok do kluczy w kształcie żaglówki)

·         Koszulka żeglarska Kliwer (+25 zł)

·         Czapka (+25 zł)

  1. Dostęp do zdjeć - 30.00 zł.
  2. pakiet kolonisty - 90.00 zł.
  3. rabat stały klient lub rodzeństwo - -50.00 zł.
  4. Ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji. - 50.00 zł.

 Multisport to miks zajęć dla dzieci, które lubią różnorodność.

Zjazd z górki- jeżeli warunki pogodowe będą nam sprzyjać, zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia ze sobą sanek/ jabłuszek na zabawy w śniegu.
Bieg na orientację/gra terenowa- to różnorodność zadań oraz spora dawka ruchu na świeżym powietrzu. .
Wędkowanie - konkurs na największą rybę i najwięcej złowionych ryb, zajęcia z echosondą. Podczas naszych zajęć korzystamy z bezpiecznego sprzętu, haczyków bezzadziorowych i metody spławikowej; przyświeca nam zasada catch&release.
Minisurwiwal - budowanie tratwy i szałasu.
Elementy samoobrony - podstawy samoobrony

Plan dnia:
7:45               Wyjazd z Warszawy do Kliwer CAMP ZIMA. 
9:00               Apel, przywitanie.
9:15               Przekąska
9:30 -12:30    Blok zajęć lądowych
12:30-13:00   Piracka uczta - obiad.
13:00-15:40   Blok zajęć lądowych
15:40             2 przekąska
16:00             Podsumowanie dnia.
16.30             Wyjazd z ośrodka. 
16:45-17:45  Powrót do Warszawy.

Ramowy plan dnia oraz program może ulec zmianie zw. na warunki atmosferyczne. Każdorazowo decyzje o wyjsciu na zajecia podejmuje instruktor prowadzacy oraz kierownik. Zajęcia na wodzie odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych, gwarantujących bezpieczeństwo uczestników.

Wyżywienie:
Smaczny obiad dostosowany do kulinarnych upodobań dzieci i młodzieży, deser, woda do picia przez cały dzień, dwie przekąski na bazie owoców.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Białołęka, skrzyżowanie Płochocińskiej i Modlińskiej Przystanek autobusowy: odjazd „Płochocińska 04”/powrót „Płochocińska 02” 08:30 16:40 0.00
Centrum Rondo ONZ Przystanek autobusowy: odjazd „Rondo ONZ 02” /powrót „Rondo ONZ 01” 08:05 17:00 0.00
Dojazd własny ul.Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi 09:00 16:00 0.00
Galeria Mokotów Przystanek autobusowy: odjazd Rondo Unii Europejskiej 06 /powrót Rondo Unii Europejskiej 05 07:45 17:20 0.00
Metro Marymont Przystanek autobusowy: odjazd „Metro Marymont 02” /powrót „Metro Marymont 01” 08:15 16:50 0.00
Mokotów Centrum Stacja Benzynowa Orlen, odjazd przy Al. Niepodległości 206 pomiędzy ulicami Batorego, Al. Armii Ludowej, koło GUSu /powrót przystanek autobusowy GUS 01 07:55 17:15 0.00
Ursynów Natoliński Ośrodek Kultury 07:30 17:45 0.00

NNW Signal Iduna 5000 zł

Jak wygląda nasza baza Kliwer Camp Zegrze?
Nasza Baza Kliwer Camp Zegrze znajduje się w miejscowości Białobrzegi w ośrodku AMW Rewita Rynia ul. Wczasowa 59. To duży, bezpieczny, ogrodzony ośrodek, z terenem leśnym, placem zabaw, boiskami sportowymi, portem, restauracją i dużą piaszczystą plażą. Zapewniamy ogromną, bezpieczną przestrzeń na mnóstwo aktywności dzieci na półkoloniach

Jedynie, ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji, czyli świadczenie na wypadek rezygnacji, można dokupić tylko i wyłącznie podczas dokonynia rezerwacji.

Czy instruktorzy mają przeszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej?
Instruktorzy, wychowawcy i sternicy B.T. Kliwer przed sezonem biorą udział w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Co w sytuacji kiedy dziecko się rozchoruje przed wyjazdem?
Podczas rezerwacji można dokupić ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy. Jeśli nie wykupiliście Państwo tego świadczenia, to można znaleźć kogoś na zastępstwo.

Czy dzieci mogę mieć telefony?
Uczestnicy półkolonii na Państwa odpowiedzialność mogą zabrać ze sobą telefon, jednak będą mieć do niego ograniczony dostęp. Na czas trwania zajęć dzieci nie mogą zabierać żadnych urządzeń elektronicznych. Muszą one zostać razem z resztą rzeczy w sali. Organizator nie odpowiada za zgubione/zniszczone czy utopione telefony i inne urządzenia elektroniczne.

Czy kadra jest doświadczona? Ilu jest opiekunów?
Jako organizator wypoczynku z dwudziestopiecioletnim doświadczeniem kladziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każdy członek naszej Kliwer Kadry posiada niezbędne kwalifikacje. Wszyscy odbywają kurs wychowawców kolonijnych, kurs pierwszej pomocy oraz mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jak dokonać zapisu?
Aby zarezerwować miejsce na naszym obozie, należy kliknąć przycisk rezerwuj przy wybranym wariancie i terminie. Przycisk przekieruje Państwa do formularza rezerwacyjnego. Ważne jest, aby wypełnić wszystkie pola. Na samym końcu jest miejsce na uwagi. Tam prosimy wpisać takie informacje jak: prośba o przydzielenie do załogi wraz z kolegami, specjalistyczne diety, ważne informacje o dziecku itp. Zaraz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego na podany przez Państwa adres mailowy przyjdzie automatycznie wygenerowana umowa, informacja o płatnościach, karta kwalifikacyjna, którą będziemy zbierać w dniu wyjazdu, oraz warunki uczestnictwa. Od tego momentu mają Państwo 48h na opłacenie zaliczki w wysokości 30%. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

Jeśli nie otrzymacie Państwo automatycznego maila z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy o kontakt z biurem.

Jak wygląda transport na półkolonie.
Dzieci na półkolonie dojeżdżają autokarami. Podczas rezerwacji należy wybrać przystanek, który najbardziej Państwu odpowiada. W trakcie trwania półkolonii nie ma możliwości zmiany przystanku na inny niż ten zadeklarowany w umowie.

Dzieci nie muszą być odbierane przez rodziców, jednak w takim wypadku niezbędne jest pisemne upoważnienie rodzica ze wskazaniem osoby odbierającej dziecko. Oryginał dokumentu należy przekazać pierwszego dnia kierownikowi autokaru, a kopię przesłać do biura na adres biuro@kliwer.com.pl

Dzieci nie mogą wracać samodzielnie z półkolonii.

Jak wygląda wyżywienie?
Półkoloniści będą mieć drugie śniadanie oraz obiad w stołówce ośrodka. Diety specjalistyczne należy zgłosić w uwagach podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego. Jako organizator zapewniamy uczestnikom butelkowaną wodę do picia bez limitów.

Co się dzieje z rzeczami zgubionymi przez dzieci?
Wszystkie rzeczy, które uda nam się znaleźć, zbieramy w jednym miejscu i w miarę możliwości staramy się oddawać właścicielom. Bardzo ważne jest, aby podpisać rzeczy, ponieważ zwiększa to szanse na ich odnalezienie. Bardzo prosimy nie dawać dzieciom rzeczy drogich lub nowych, bo nie wszystkie zguby znajdujemy. Teren ośrodka jest bardzo duży, zaś dla instruktorów priorytetem jest pilnowanie bezpieczeństwa dzieci a nie ich rzeczy. Wszystkie zguby przechowujemy w biurze przez miesiąc po zakończonych półkoloniach.