Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

14.08.2022
26.08.2022
MŁODA_KADRA
3190.00 PLN

Obóz przeznaczony jest dla osób, które w przyszłości chciałyby w naszej firmie pracować jako kadra na obozach i koloniach. Jeśli masz już patent żeglarza, byłeś na choć jednym rejsie turystycznym i myślisz o tym, żeby w przyszłości szkolić, ten obóz jest dla Ciebie. Doświadczeni instruktorzy zapoznają Cię z pierwszymi krokami metodyki nauczania żeglarstwa; wyjaśnią, jak rozwiązywać problemy, z którymi można zetknąć się na obozie; podpowiedzą, jak pracować nad sobą, by w przyszłości być profesjonalnym członkiem kadry Kliwra. Szkolenie zakłada sporo pracy własnej uczestników – bo bycie instruktorem to nie tylko prestiż, ale także wiedza i zaangażowanie.

Cena zawiera:

*Aktywny program obozu
* Zakwaterowanie na jachtach
* Pełne wyżywienie
* Opiekę Kadry Kliwra
* Ubezpieczenie NNW Signal Iduna 5000 zł
* Materiały edukacyjne

Cena nie zawiera:

transportu, ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji

 1. dieta bezglutenowa/wegetariańska/bezmleczna - 50.00 zł.
  PROSIMY W POLU "UWAGI" WPISAĆ KONKRETNY RODZAJ DIETY
 2. Koszulka żeglarska Kliwer L - 0.00 zł.
 3. Koszulka żeglarska Kliwer M - 0.00 zł.
 4. Koszulka żeglarska Kliwer S - 0.00 zł.
 5. Koszulka żeglarska Kliwer XL - 0.00 zł.
 6. Pakiet kolonisty - 0.00 zł.
  worko-plecak, czapka z daszkiem, komin, brelok pływający z żaglówką
 7. Pakiet ochrony Kliwer - 149.00 zł.
  świadczenie zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji
 8. Rezygnuję z koszulki - 0.00 zł.
 9. Stały klient/rodzeństwo - -150.00 zł.

Obóz rozpoczyna się sprawdzeniem umiejętności uczestników w zakresie manewrowania jachtem żaglowym oraz ich wiedzy teoretycznej wymaganej na stopień żeglarza jachtowego. Celem tych działań jest uświadomienie przyszłym instruktorom, ile już umieją, a nad czym warto jeszcze popracować.
Kolejne dni wypełnią zajęcia praktyczne z metodyki nauczania oraz wykłady dotyczące podstaw psychologii, technik uczenia się i nauczania. Zajmiemy się także kwestiami bezpieczeństwa w szkoleniu, sposobami rozwiązywania problemów i ćwiczeniem miękkich umiejętności komunikacyjnych. Kursanci posłuchają również opowieści o ciekawostkach żeglarskich, o odkryciach, niezwykłych rejsach i najważniejszych postaciach z historii polskiego i światowego żeglarstwa.
Trzy dni obozu spędzimy na krótkim rejsie, ucząc się, jak zorganizować kursantom biwak i ognisko; jak bezpiecznie urządzić postój w porcie; jak być skutecznym kaowcem i sędzią regatowym. Uczestnicy obozu zapoznają się także z ciekawostkami i legendami dotyczącymi Mazur.
A że nie samą pracą żyje człowiek (nawet instruktor J) – uczestnicy będą też mieli czas na kąpiele w jeziorze, grę w piłkę i badmintona i obmyślanie konkursów żeglarskich. Po dniu spędzonym na wodzie będziemy zaś wspólnie siadywać przy ognisku, snuć opowieści o dalekich rejsach i szantować.
Program ma charakter wstępny i może być modyfikowany w zależności od pogody i innych czynników warunkujących jego realizację. Program zajęć może być również dostosowywany indywidualnie przez KWŻ kursu.

Kliwer Kadra:

Doświadczeni instruktorzy pracujący u nas od lat. Jeden instruktor-wychowawca ma pod opieką 5 uczestników.

Zakwaterowanie:
Uczestnicy obozu zakwaterowani są na jachtach.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka – podczas pobytu w Rucianem-Nidzie. Przygotowywane samodzielnie silami załogi w trakcie rejsu. Obóz rozpoczynamy pierwszego dnia obiadem i kończymy ostatniego dnia śniadaniem. Na drogę powrotną młodzież otrzymuje suchy prowiant.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida, Aleja Wczasów 17, 12-220 Ruciane-Nida 12:30 10:00 0.00

NNW Signal Iduna 5000 zł