Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Ważne informacje dla Rodziców

Tymek

Cześć, Tymek to ja i opiekuję się na stronie sekcją. Ważne informację dla Rodziców. Przeczytajcie przed wyjazdem dziecka koniecznie.

Mamo i Tato,

zacznijmy od tego, że gdy nie ma ode mnie żadnych informacji z obozu Kliwra to jest doskonała wiadomość. Oznacza to, że bawię się doskonale, żegluję, miło spędzam czas i nawet nie mam kiedy do Was zadzwonić.  Gdyby jednak okazało się, że potrzebujecie skontakować się pilnie to macie nr telefonu do kierownika Kliwer Camp na Mazurach/Kliwer Camp Zegrze, który zawsze udzieli Wam informacji co u mnie słychać albo poprosi mnie to oddzwonię do Was z telefonu BT Kliwer gdy np. okaże się że mój wpadł mi do jeziora lub jest rozładowany. Poprzez biuro zawsze możecie skontaktować się ze mną, ale skoro ja nie dzwonię to znaczy że wszystko jest ok.

W przypadku gdyby się okazało, że mam nie wracać autokarem i ma po mnie przyjechać Dziadek albo Tata musicie koniecznie powiadomić o tym biuro, a oni już dalej powiedzą Wam co trzeba zrob.

Przed wyjazdem pamiętajcie żeby koniecznie wypełnić Kartę Kwalfikacyjną (Kartę kolonijną ) i dać opiekunowi na miejscu na Kliwer Campie.

Gdybym się przeziębił, dostał jakiegoś wirusa albo drzazga by mi weszła w palec moi opiekunowie zadbają o moje zdrowie wzywając pływające Pogotowie lub idąc ze mną do lekarza. Obok ośrodka Kliwer Camp jest stacja Pogotowia Ratunkowego w którym pracują ratownicy medyczni . Niedaleko Pogotowia jest wielka Przychodnia NFZ a gdyby potrzebna była poważniejsza konsultacja zawsze mogą mnie zawieźć do szpitala powiatowego w Piszu. ( to tylko 15 minut jazdy od ośrodka) . Moi instruktorzy i kierownicy przeszli szkolenia z pomocy przedmedycznej i jak trzeba będzie to mi pomogą. Oprócz tego uczą nas zasad ratownictwa a to ważna wiedza, której dotąd nie posiadałem.

W ogóle to niczym się nie denerwujcie jak będziecie mieli jakiś kłopot to dzwońcie do biura i tam Wam pomogą. Aha najważniesza sprawa nie zapomnijcie mi przed wyjazdem dać kieszonkowego. Jak mówi mój instruktor ważne jest abym uczył się zarządzać swoim kapitałem w czasie rejsu w związku z tym muszę coś dostać .

Zaglądajcie też na Facebooka może się zdarzyć że traficie tam na bieżące informacje z naszego obozu.

Polubcie profil Kliwra https://www.facebook.com/BTKliwer/