Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Pakiet Ochronny Kliwer

Ośmiorniczka

Cześć, jestem ośmiorniczką Kliwer Team! Opowiem, Wam o tym co to jest Pakiet Ochronny Kliwer i jak zabezpieczyć się w przypadku konieczności rezygnacji.

GWARANCJA REZYGNACJI - PAKIET OCHRONNY KLIWER

Pakiet ochronny KLIWER to świadczenie, które ogranicza do niezbędnego minimum straty finansowe w przypadku konieczności rezygnacji z imprezy przed wyjazdem.

Nieszczęśliwy wypadek, choroba, kradzież, czy zagubienie dokumentów podróży lub inne nieprzewidziane zdarzenia losowe mogą zmusić Państwa do rezygnacji z imprezy. Świadczenie Gwarancji - Pakiet Ochronny KLIWER można wykupić tylko w momencie podpisywania umowy na imprezę, jego cena wynosi:  75 PLN przy imprezach organizowanych przez B.T. KLIWER.

Potrącenia w przypadku rezygnacji wyliczane są każdorazowo w oparciu o faktycznie poniesione koszty. Jednak praktyka wynikająca z wieloletnich doświadczeń pozwala szacować, iż potrącenia te będą zbliżone wartości zawartych w tabeli. Wysokość potrąceń w Gwarancji KLIWER Pakiet Ochronny określa poniższa tabelka:

 

Termin rezygnacji przed datą rozpoczęcia imprezy  Orientacyjne wartości potrąceń Zwrot jeśli masz Pakiet Ochronny Kliwer
do 30 dni  50 zł zwrot 100%
29-14 dni  50% zwrot 75%
13-1 dzień 50-90% zwrot 70%
w dniu wyjazdu 90-100% zwrot min. 60%