Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Pakiet Ochronny Kliwer

Ośmiorniczka

Cześć, jestem Ośmiorniczką Kliwer Team! Opowiem Wam o tym, co to jest Pakiet Ochronny Kliwer i jak zabezpieczyć się w przypadku konieczności rezygnacji z wyjazdu dziecka na obóz lub kolonie.

GWARANCJA REZYGNACJI - PAKIET OCHRONNY KLIWER

Pakiet ochronny KLIWER to świadczenie, które ogranicza do niezbędnego minimum straty finansowe w przypadku konieczności rezygnacji z imprezy przed wyjazdem.

Nieszczęśliwy wypadek, choroba, kradzież czy zagubienie dokumentów podróży lub inne nieprzewidziane zdarzenia losowe mogą zmusić Państwa do rezygnacji z imprezy. Jest jednak na to rada: Świadczenie Gwarancji - Pakiet Ochronny KLIWER. Pakiet można wykupić tylko w momencie podpisywania umowy na imprezę, a jego cena wynosi:  75 PLN przy imprezach organizowanych przez B.T. KLIWER.

Potrącenia w przypadku rezygnacji wyliczane są każdorazowo w oparciu o faktycznie poniesione koszty. Jednak praktyka wynikająca z wieloletnich doświadczeń pozwala szacować, iż potrącenia te będą zbliżone do wartości zawartych w tabeli. 

 

Termin rezygnacji przed datą rozpoczęcia imprezy  Orientacyjne wartości potrąceń Zwrot jeśli masz Pakiet Ochronny Kliwer
do 30 dni  50 zł zwrot 100%
29-14 dni  50% zwrot 75%
13-1 dzień 50-90% zwrot 70%
w dniu wyjazdu 90-100% zwrot min. 60%