Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

05.07.2020
11.07.2020
MINI1/20
1690.00 zł.
brak miejsc!

12.07.2020
18.07.2020
MINI2/20
1690.00 zł.
brak miejsc!

19.07.2020
25.07.2020
MINI3/20
1690.00 zł.

26.07.2020
01.08.2020
MINI4/20
1690.00 zł.

02.08.2020
08.08.2020
MINI5/20
1690.00 zł.

09.08.2020
15.08.2020
MINI6/20
1690.00 zł.

Ahoj przygodo! Pierwsza kolonia to niesamowite doświadczenie, szczególnie, gdy możesz pływać na jachcie i poczuć się jak prawdziwy pirat. Poszukiwanie skarbu, wyprawy żeglarskie, rejsy w nieznane, zabawy, konkursy i gry sprawią, że na minikolonii nad Zalewem Zegrzyńskim nie ma czasu na nudę. Na kolonii nie zabraknie też elementów surwiwalu, zajęć twórczo-artystycznych czy wycieczki do parku linowego. Minikolonie wybierają rodzice, którzy chcą, aby dziecko wypoczywało aktywnie, blisko domu, w małych (siedmioosobowych) grupach i pod czujnym okiem profesjonalnej kadry. Sugerowany wiek uczestników 5 - 11 lat.

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokojach trzyosobowych z łazienkami 
 • Wyżywienie - 3 posiłki dziennie
 • Aktywny program Minikolonii
 • Opiekę Kliwer Kadry
 • Ubezpieczenie NNW 
 • Dyplom
 • Wstęp do parku linowego
 • Przejażdżkę motorówką 

Cena nie zawiera: transportu, ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji

Rabaty:
1.Stały klient (min. 2 obozy wykupione u nas wcześniej)

 • 50 zł/ półkolonie i kolonie nad Zegrzem
 • 100 zł/ kolonie, obozy i rejsy na Mazurach

2. Zniżka za 2 lub więcej obozów w sezonie

 • 50 zł/ za każdy turnus półkolonii
 • 100 zł/ za każdy turnus obozu

3. Zniżka rodzeństwa

 • 50 zł/od dziecka

Rabatów nie łączymy.

Rabaty nie naliczają się automatycznie. Skorygowaną umowę z rabatem otrzymają Państwo od nas na maila, po wpisaniu w uwagach: stały klient, zniżka rodzeństwo. 

 1. Czapka z daszkiem Kliwer - 25.00 zł.
 2. Koszulka żeglarska Kliwer - 25.00 zł.
 3. Pakiet kolonisty - 90.00 zł.
  torebka wodoodporna, czapka z daszkiem, komin na szyję, bidon, pływający brelok do kluczy w kształcie żaglówki
 4. rabat stały klient lub zniżka dla rodzeństw - -50.00 zł.
 5. Ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji. - 50.00 zł.
  Ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy.
 • Żeglarstwo: rejsy żeglarskie, nauka podstaw żeglarstwa: budowa jachtu, sterowanie, praca żaglami, cumowanie.
 • Piracka wyprawa w poszukiwaniu skarbu.
 • ABC Optymista - nauka taklowania i budowy jachtu klasy Optymist.
 • Przejażdżka motorówką.
 • Minisurwiwal: budowa tratwy i szałasu, rozpoznawanie śladów zwierząt, maskowanie.
 • Wycieczka do parku linowego.
 • Dla chętnych jedna Noc Pirata z noclegiem na jachcie. 
 • Plażowanie i zabawy plażowe. 
 • Zajęcia plastyczne.
 • Nauka szant, ogniska, gry i zabawy ruchowe, wieczorne bajki i opowieści pirackie.
 • Malowanie buziek i animacje. 

Kadra:
Wiemy, że pierwsze samodzielne wyjazdy wymagają doskonałej opieki i świetnie zorganizowanego czasu. Na kolonii dzieci są w grupach siedmioosobowych. Każda grupa ma swojego wychowawcę, który jest z nią cały czas.

Kliwer Camp Zegrze - zakwaterowanie:
Ośrodek AMW Rynia Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim to duży bezpieczny, ogrodzony teren z piaszczystą plażą, boiskami sportowymi, placem zabaw. Koloniści będą zakwaterowani w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami. W ośrodku znajdują się sala do zabaw w razie niepogody oraz restauracja i piaszczysta plaża.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie dostosowane do upodobań dzieci + podwieczorek i woda do picia przez cały dzień. Kolonia zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi 13:00 10:00 0.00

NNW Signal Iduna do 5000 zł

Ile osób jest w załodze na jachcie?
Załogi składają się z 7 osób plus sternik (wychowawca/instruktor).

Czy moje dziecko będzie mogło być z koleżankami/kolegami na jednym jachcie?
Tak, zawsze staramy się dzielić załogi według oczekiwań dzieci i młodzieży. Na początku załogi dobierają się same, sternicy pomagają, gdy są jakieś problemy. Jedynym wymogiem jest liczba 7 osób w załodze plus sternik.

Ile powinno wynosić kieszonkowe dla kolonistów?
Dla dzieci na koloniach sugerujemy kwotę 10 pln/dzień. To jest wystarczająca kwota na wydatki takie jak lody, lizaki, pamiątki.

Czy atrakcje fakultatywne można dokupić w każdej chwili?
Tak, nawet w trakcie trwania obozu/kolonii. Dzieci mogą zapłacić za atrakcje na miejscu kierownikowi Kliwer Campu lub można to zrobić przelewem za pośrednictwem naszego biura. Należy jednak pamiętać, iż na niektóre atrakcje jest ograniczona ilość miejsc - np. na wycieczkę do parku wodnego Tropikana - i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jedynie, ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji, czyli świadczenie na wypadek rezygnacji, można dokupić tylko i wyłącznie podczas dokonynia rezerwacji.

Czy instruktorzy mają przeszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej?
Instruktorzy, wychowawcy i sternicy B.T. Kliwer przed sezonem biorą udział w kursie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czy dzieci powinny umieć pływać wpław?
Umiejętność pływania nie jest wymagana. Pierwszego dnia wszyscy mają sprawdzian pływacki, dzięki któremu instruktorzy i wychowawcy mogą zorientować się, jakie są realne umiejętności pływackie dzieci. Podczas testu uczestnicy pływają w kamizelkach ratunkowych.

Czy jachty są wyposażone w silnik?
Każdy jacht szkoleniowy lub rejsowy jest wyposażony we własny silnik. Silniki używane są przy manewrach wejścia i wyjścia z portów, śluz, w manewrach szkoleniowych, w sytuacjach awaryjnych, takich jak brak wiatru itp. Jachty sportowe, na których pływają uczestnicy obozu regatowego Optymistrzowie, nie mają silników.

Czy dzieci pływają w czasie deszczu i silnego wiatru?
Pływanie ma być przede wszystkim bezpieczne i przyjemne. O tym, jak długo jesteśmy na wodzie w danym dniu, decyduje kierownik kolonii i uzależnia to przede wszystkim od warunków atmosferycznych. Sporadycznie zdarza się, że pogoda nie pozwala na żeglugę przez cały dzień. Na szczęście takie sytuacje przytrafiają się rzadko.

Co w sytuacji kiedy dziecko się rozchoruje przed wyjazdem?
Podczas rezerwacji można dokupić ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy. Jeśli nie wykupiliście Państwo tego świadczenia, to można znaleźć kogoś na zastępstwo.

Czy dzieci mogą mieć telefony?
Uczestnicy naszych kolonii i obozów mogą zabrać ze sobą telefon, jednak będą mieć do niego ograniczony dostęp. Wszystkie telefony i urządzenia elektroniczne są zbierane przez opiekunów i przechowywane w sejfie. Dzieci mają możliwość korzystania z nich tylko po obiedzie. Organizator jednak zapewnia ciągły kontakt rodziców z dziećmi. Przed wyjazdem otrzymacie Państwo telefony kontaktowe, w tym numer do kierownika Kliwer Campu. W pilnych przypadkach zawsze można zadzwonić i poprosić o kontakt z dzieckiem.

Czy kadra jest doświadczona? Ilu jest opiekunów?
Jako organizator wypoczynku z dwudziestopiecioletnim doświadczeniem kladziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każdy członek naszej Kliwer Kadry posiada niezbędne kwalifikacje. Wszyscy odbywają kurs wychowawców kolonijnych, kurs pierwszej pomocy oraz mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Uczestnicy dzieleni są na wachty siedmioosobowe i na każdą wachtę przypada jeden opiekun. Każdy rejs, obóz oraz kolonia mają dodatkowo swojego kierownika, który czuwa nad pracą wszystkich instruktorów.

Jak wygląda zakwaterowanie uczestników?
Prośby na temat zakwaterowania w jednym pokoju ze znajomymi są honorowane, jednak najlepiej je zgłosić podczas rezerwacji w miejscu na uwagi. Im później zgłosicie Państwo prośbę, tym trudniej jest nam ją spełnić.

Jak dokonać zapisu?
Aby zarezerwować miejsce na naszym obozie, należy kliknąć przycisk rezerwuj przy wybranym wariancie i terminie. Przycisk przekieruje Państwa do formularza rezerwacyjnego. Ważne jest, aby wypełnić wszystkie pola. Na samym końcu jest miejsce na uwagi. Tam prosimy wpisać takie informacje jak: prośba o wspólne zakwaterowanie z kolegami, specjalistyczne diety, ważne informacje o dziecku itp. Zaraz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego na podany przez Państwa adres mailowy przyjdzie automatycznie wygenerowana umowa, informacja o płatnościach, karta kwalifikacyjna, którą będziemy zbierać w dniu wyjazdu, oraz warunki uczestnictwa. Od tego momentu mają Państwo 48h na opłacenie zaliczki w wysokości 30%. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

Jeśli nie otrzymacie Państwo automatycznego maila z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy o kontakt z biurem.

Czy dziecko może być odebrane z obozu przez inną osobę niż rodzice?
Oczywiście, jednak wymaga to pisemnej zgody rodziców. Aby uczestnik mógł być odebrany przez kogoś innego, rodzice muszą napisać specjalne upoważnienie/zgodę. Oryginał odręcznie podpisanego dokumentu należy przekazać wychowawcom a skan/xero przesłać do biura.

Jak wygląda wyżywienie?
Koloniści i obozowicze w ciągu dnia mają trzy posiłki w stołówce ośrodka. Diety specjalistyczne należy zgłosić w uwagach podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego. Jako organizator zapewniamy uczestnikom butelkowaną wodę do picia bez limitów.