Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

24.04.2022
31.10.2022
ZIEL10
1199.00 PLN
w trakcie realizacji

Rejs Mazurski to nietypowa, niebanalna, ciekawa forma wycieczki szkolnej. Łączy w sobie cechy imprezy żeglarskiej i imprezy integracyjnej umożliwiającej nauczycielom poznanie swych uczniów, a uczniom stwarza możliwość nauki współdziałania w zespole. Nigdzie lepiej nie następuje zgranie klasy jak w dążeniu do wspólnego celu we wspólnym przygotowaniu posiłków i przy wspólnym wieczornym ognisku. A wszystko to w formie żeglarskiej przygody w zetknięciu z pięknem mazurskiej przyrody pod opieką wykwalifikowanych sterników i nauczycieli – będzie, co wspominać.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie na jachtach kabinowych (4 osób plus opiekun-sternik), wyżywienie (3 posiłki dziennie przygotowywane siłami załogi pod kierunkiem sternika), opiekę sterników, opłaty portowe, paliwo do jachtów, ubezpieczenie NNW, transport Warszawa- Rucianie Nida-Warszawa

Cena nie zawiera:

opłat za prysznice, toalety, ładowanie telefonów: Prysznic ok 10-12 zł, toaleta 2 zł, ładowanie telefonów 2 zł,

  1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji SIGNAL IDUNA - 40.00 zł.

Rejs realizowany jest na bezpiecznych jachtach kabinowych Sasanka 660. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni sternicy z uprawnieniami pedagogicznymi w tym komandor rejsu.

Wielkie Jeziora Mazurskie to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. To tu właśnie przyroda jest w stanie pokazać nam swe bogactwo w pełnej krasie, a czysta woda i zdrowe powietrze zachęcają do spędzenia każdej wolnej chwili. Niezapomniane krajobrazy wodne, gdzie drugi brzeg jest cienką kreską na horyzoncie, lasy Puszczy Piskiej kryjące tajemnice niedostępne dla większości odwiedzających ten region turystów stanowią zapowiedź niezapomnianej przygody. Najlepiej zwiedzać je właśnie z pokładu jachtu, bo nie ma nic piękniejszego jak cichy szum wody rozcinanej dziobem jachtu i żagiel odcinający się bielą od błękitnego nieba.

Codziennie po przybiciu do brzegu przewidujemy zabawy i animacje sportowe oraz integracyjne, które zagwarantują dobrą zabawę, a na zakończenie dnia proponujemy wspólne ogniska i śpiewanie, aż do cieszy nocnej J

Na zielonej szkole pod żaglami pokażemy Wam piękna otaczającej przyrody, nauka bezpiecznego zachowania nad wodą, a to wszystko pod czujnym okiem instruktorów Kliwer Kadry. Moc atrakcji i ich zróżnicowanie pozwolą uczestnikom na niesamowite przeżycia, które zostaną w pamięci na długi czas.

 

Trasy:

Startu Ruciane Nida

Trasa: Ruciane Nida- Binduga Jezioro Bełdany- Ryn- Pod Dębem-Ruciane Nida

 

Trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz zdarzenia losowe. O trasie decyduje komandor rejsu.

 

Program:

·         żeglarskie ABC

·         zapoznanie z obsługą jachtu i szkolenie z bezpieczeństwa nad wodą

·         rejs żeglarski wielkich Jeziorach Mazurskich

·         zajęcia lądowe

·        ognisko z kiełbaskami

·        gry i zabawy integracyjne

Bezpieczne jachty: Sasanka 660 Supernova

To bezpieczne jachty dostosowane do żeglowania dla dzieci i młodzieży. Łatwe w obsłudze, wszystkie fały sprowadzone do kokpitu, zwrotne i proste w manewrowaniu dla poczatkujących żeglarzy.  Jachty wyposażone są w kuchenkę, zlew, garnki, talerze, sztućce, kubki.

Na jachcie znajdują się 3 koje 2 osobowe, koja dziobowa, rozkładana koja w mesie oraz koja rufowa. Na jednej koi śpią uczestnicy jednej płci. Na jachcie śpi się komfortowo i wygodnie. Dla komfortu dzieci i nauczycieli zmniejszymy liczbę osób na jachcie do 5 osób (4 uczestników + sternik)

 

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa Szkoła 08:00 17:00 0.00

Ubezpieczenie NNW Signal Iduna.

Co zabrać

Ubranie przeciwdeszczowe, śpiwór, trampki lub tenisówki na jasnej podeszwie, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem, latarkę. Rzeczy spakowane w miękką torbę podróżną.