Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

14.08.2022
21.08.2022
ZSO1
2800.00 PLN

21.08.2022
28.08.2022
ZSO2
2800.00 PLN


Wyjazd przeznaczony jest dla kobiet, które chcą dowiedzieć się więcej o sobie, poznać swoje mocne strony i w przyjaznej atmosferze zdobyć nowe umiejętności. Trzema filarami tej imprezy będą żeglowanie, trening mentalny i taniec.
Żeglowanie to sport, który uczy współpracy w grupie, wyrabia uwagę i odwagę oraz kształtuje umiejętność podejmowania decyzji w zmieniających się warunkach. Drugi element wyjazdu ma na celu budowanie pogłębionej świadomości własnej osoby w oparciu o profesjonalne warsztaty z wykwalifikowanym i doświadczonym coachem. Trzeci element – taniec – nie tylko sprzyja wyrobieniu elegancji ruchów i pięknej postawy, ale pozwala poczuć się pewniej we własnym ciele. Podczas wyjazdu uczestniczki będą też miały okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych ze stylizacją.
Ponadto będziemy spędzać czas na rozmowach, kąpielach w jeziorze i przy ognisku, śpiewając szanty i snując opowieści.
Zajęcia będą prowadzić instruktorki, które współpracują z naszą firmą od wielu lat. Nie tylko same żeglują i uczą żeglarstwa, ale mają też inne umiejętności, którymi chętnie podzielą się z uczestniczkami.

Cena zawiera:

  • Realizację programu (przy uwzględnieniu warunków atmosferycznych)
  • Zakwaterowanie i wyżywienie
  • Usługi profesjonalnej kadry instruktorskiej
  • Warsztaty fotograficzne ze stylizacją
  • Ubezpieczenie NNW

    Cena nie zawiera:
  • transportu

Dzień rozpoczniemy od przygotowania ciała do czekających go wyzwań.

Po śniadaniu będziemy mieć pierwszy blok zajęć, który potrwa trzy godziny. Analogiczny blok będzie miał miejsce po obiedzie. Podczas zajęć wieczornych skupimy się przede wszystkich na relaksie i odpoczynku.

Podczas turnusu przewidujemy szkolenie żeglarskie, warsztaty rozwojowe, rejsy po Jeziorze Nidzkim i po Bełdanach, a także ognisko, Bal Królowych i inne atrakcje. Zależy nam na tym, by uczestniczki współtworzyły program razem z nami, tak aby czuły się nim jak najbardziej usatysfakcjonowane.

Uczestniczki będą zakwaterowane w pięcioosobowych domkach w ośrodku położonym tuż nad brzegiem jeziora.

W stołówce ośrodka zjemy codziennie trzy smaczne posiłki (turnus rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem). Ponadto do dyspozycji uczestniczek będzie woda butelkowana.

miejsce adres wyjazd powrót cena
dojazd własny Ruciane Park Wrzosowa 3 Ruciane-Nida 12:00 10:00 0.00

Signal Iduna NNW 5000 zł

Co zabrać?
kurtkę nieprzemakalną, czapkę, kostium kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, buty na jasnej podeszwie, wygodne stroje sportowe, ale także długą zwiewną sukienkę, strój na Bal Królowych (sukienka, eleganckie obuwie, kolorowe szale, nakrycia głowy itp.)