Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

18.01.2021
22.01.2021
PSZ1/21
999.00 PLN

25.01.2021
29.01.2021
PSZ2/21
999.00 PLN

Na Wasze dzieci czeka moc atrakcji! Budowanie tratwy i szałasu, praca z mapą i kompasem, żeglarskie ABC, gra terenowa w poszukiwaniu skarbu i warsztaty węzełkowe. Nad całością czuwa zespół doświadczonych wychowawców oraz instruktorów z Kliwer Kadry

Cena nie zawiera:

Atrakcje fakultatywne

·         Dostęp do zdjęć online (+30 zł)

·         Pakiet kolonisty (+90 zł) (torebka wodoodporna, czapka, komin na szyję, bidon, pływający brelok do kluczy w kształcie żaglówki)

·         Koszulka żeglarska Kliwer (+25 zł)

·         Czapka (+25 zł)

  1. Dostęp do zdjęć - 30.00 zł.
  2. Pakiet kolonisty - 90.00 zł.
  3. Rabat stały klient/ rodzeństwo - -50.00 zł.
  4. Ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji. - 50.00 zł.

Półkolonie elementami survivalu to najlepsza metoda na rozpoczęcie przygody nauki z survivalem.

Bezpiecznie nad wodą – zabawy uczące bezpiecznego zachowania nad wodą i zakładanie kamizelki asekuracyjnej na czas, rzut kołem ratunkowym.
Zajęcia Terenowe i Orienteering: Jak narysować mapę i posługiwać się nią? Jak ocenić odległość? Jak poruszać się w terenie i obsługiwać kompas?
Budowanie tratwy i szałasu! To będzie wyzwanie dla prawdziwego survivalowca.
Meteorologia - naucz się rozpoznawać chmury i przewidywać pogodę. 
Gry zespołowe na terenie portu - dzieci mają do dyspozycji boisko do piłki nożnej oraz siatkówki plażowej i koszykówki.
Zabawy integracyjne – radość, zabawa i śmiech to podstawa udanych ferii, a podczas zabaw integracyjnych na pewno jej nie zabraknie.

 

Plan dnia:
7:45               Wyjazd z Warszawy do Kliwer CAMP ZIMA. 
9:00               Apel, przywitanie.
9:15               Przekąska
9:30 -12:30    Blok zajęć lądowych
12:30-13:00   Piracka uczta - obiad.
13:00-15:40   Blok zajęć lądowych
15:40             2 przekąska
15:45             Podsumowanie dnia.
16.00             Wyjazd z ośrodka. 
16:00-17:45  Powrót do Warszawy.

 

Ramowy plan dnia oraz program może ulec zmianie zw. na warunki atmosferyczne. Każdorazowo decyzje o wyjsciu na zajecia podejmuje instruktor prowadzacy oraz kierownik. Zajęcia na wodzie odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych, gwarantujących bezpieczeństwo uczestników.

Wyżywienie:
Smaczny obiad dostosowany do kulinarnych upodobań dzieci i młodzieży, deser, woda do picia przez cały dzień, dwie przekąski na bazie owoców.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Białołęka, skrzyżowanie Płochocińskiej i Modlińskiej Przystanek autobusowy: odjazd „Płochocińska 04”/powrót „Płochocińska 02” 08:30 16:40 0.00
Centrum, Rondo ONZ Przystanek autobusowy: odjazd „Rondo ONZ 02” /powrót „Rondo ONZ 01” 08:05 17:00 0.00
Galeria Mokotów Przystanek autobusowy: odjazd Rondo Unii Europejskiej 06 /powrót Rondo Unii Europejskiej 05 07:45 17:20 0.00
Mokotów Centrum Stacja Benzynowa Orlen, odjazd przy Al. Niepodległości 206 pomiędzy ulicami Batorego, Al. Armii Ludowej, koło GUSu /powrót przystanek autobusowy GUS 01 07:55 17:15 0.00
Ursynów Natoliński Ośrodek Kultury 07:03 17:04 0.00
Żoliborz, Metro Marymont Przystanek autobusowy: odjazd „Metro Marymont 02” /powrót „Metro Marymont 01” 08:15 16:50 0.00

NNW Signal Iduna 5000 zł

Jak wygląda nasza baza Kliwer Camp Zegrze?
Nasza Baza Kliwer Camp Zegrze znajduje się w miejscowości Białobrzegi w ośrodku AMW Rewita Rynia ul. Wczasowa 59. To duży, bezpieczny, ogrodzony ośrodek, z terenem leśnym, placem zabaw, boiskami sportowymi, portem, restauracją i dużą piaszczystą plażą. Zapewniamy ogromną, bezpieczną przestrzeń na mnóstwo aktywności dzieci na półkoloniach

Jedynie, ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji, czyli świadczenie na wypadek rezygnacji, można dokupić tylko i wyłącznie podczas dokonynia rezerwacji.

Czy instruktorzy mają przeszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej?
Instruktorzy, wychowawcy i sternicy B.T. Kliwer przed sezonem biorą udział w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Co w sytuacji kiedy dziecko się rozchoruje przed wyjazdem?
Podczas rezerwacji można dokupić ubezpieczenie Signal Iduna od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy. Jeśli nie wykupiliście Państwo tego świadczenia, to można znaleźć kogoś na zastępstwo.

Czy dzieci mogę mieć telefony?
Uczestnicy półkolonii na Państwa odpowiedzialność mogą zabrać ze sobą telefon, jednak będą mieć do niego ograniczony dostęp. Na czas trwania zajęć dzieci nie mogą zabierać żadnych urządzeń elektronicznych. Muszą one zostać razem z resztą rzeczy w sali. Organizator nie odpowiada za zgubione/zniszczone czy utopione telefony i inne urządzenia elektroniczne.

Czy kadra jest doświadczona? Ilu jest opiekunów?
Jako organizator wypoczynku z dwudziestopiecioletnim doświadczeniem kladziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każdy członek naszej Kliwer Kadry posiada niezbędne kwalifikacje. Wszyscy odbywają kurs wychowawców kolonijnych, kurs pierwszej pomocy oraz mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jak dokonać zapisu?
Aby zarezerwować miejsce na naszym obozie, należy kliknąć przycisk rezerwuj przy wybranym wariancie i terminie. Przycisk przekieruje Państwa do formularza rezerwacyjnego. Ważne jest, aby wypełnić wszystkie pola. Na samym końcu jest miejsce na uwagi. Tam prosimy wpisać takie informacje jak: prośba o przydzielenie do załogi wraz z kolegami, specjalistyczne diety, ważne informacje o dziecku itp. Zaraz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego na podany przez Państwa adres mailowy przyjdzie automatycznie wygenerowana umowa, informacja o płatnościach, karta kwalifikacyjna, którą będziemy zbierać w dniu wyjazdu, oraz warunki uczestnictwa. Od tego momentu mają Państwo 48h na opłacenie zaliczki w wysokości 30%. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

Jeśli nie otrzymacie Państwo automatycznego maila z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy o kontakt z biurem.

Jak wygląda transport na półkolonie.
Dzieci na półkolonie dojeżdżają autokarami. Podczas rezerwacji należy wybrać przystanek, który najbardziej Państwu odpowiada. W trakcie trwania półkolonii nie ma możliwości zmiany przystanku na inny niż ten zadeklarowany w umowie.

Dzieci nie muszą być odbierane przez rodziców, jednak w takim wypadku niezbędne jest pisemne upoważnienie rodzica ze wskazaniem osoby odbierającej dziecko. Oryginał dokumentu należy przekazać pierwszego dnia kierownikowi autokaru, a kopię przesłać do biura na adres biuro@kliwer.com.pl

Dzieci nie mogą wracać samodzielnie z półkolonii.

Jak wygląda wyżywienie?
Półkoloniści będą mieć drugie śniadanie oraz obiad w stołówce ośrodka. Diety specjalistyczne należy zgłosić w uwagach podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego. Jako organizator zapewniamy uczestnikom butelkowaną wodę do picia bez limitów.

Co się dzieje z rzeczami zgubionymi przez dzieci?
Wszystkie rzeczy, które uda nam się znaleźć, zbieramy w jednym miejscu i w miarę możliwości staramy się oddawać właścicielom. Bardzo ważne jest, aby podpisać rzeczy, ponieważ zwiększa to szanse na ich odnalezienie. Bardzo prosimy nie dawać dzieciom rzeczy drogich lub nowych, bo nie wszystkie zguby znajdujemy. Teren ośrodka jest bardzo duży, zaś dla instruktorów priorytetem jest pilnowanie bezpieczeństwa dzieci a nie ich rzeczy. Wszystkie zguby przechowujemy w biurze przez miesiąc po zakończonych półkoloniach.