Kliwer - Aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Terminy:

od
do
kod
cena
rezerwuj

30.06.2019
06.07.2019
MINI1/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

07.07.2019
13.07.2019
MINI2/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

14.07.2019
20.07.2019
MINI3/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

21.07.2019
27.07.2019
MINI4/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

28.07.2019
03.08.2019
MINI5/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

04.08.2019
10.08.2019
MINI6/19
1490.00 zł.
brak miejsc!

Ahoj przygodo! Pierwsza kolonia to niesamowite doświadczenie, szczególnie, gdy możesz pływać na jachcie i poczuć się jak prawdziwy pirat. Poszukiwanie skarbu, wyprawy żeglarskie, rejsy w nieznane, zabawy, konkursy i gry sprawią, że na minikolonii nad Zalewem Zegrzyńskim nie ma czasu na nudę. Na kolonii nie zabraknie też elementów surwiwalu, zajęć twórczo-artystycznych czy wycieczki do parku linowego. Minikolonie wybierają rodzice, którzy chcą, aby dziecko wypoczywało aktywnie, blisko domu, w małych (siedmioosobowych) grupach i pod czujnym okiem profesjonalnej kadry. Sugerowany wiek uczestników 5 - 11 lat.

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w pokojach trzyosobowych z łazienkami 
 • Wyżywienie - 3 posiłki dziennie
 • Aktywny program Minikolonii
 • Opiekę Kliwer Kadry
 • Ubezpieczenie NNW 
 • Dyplom
 • Wstęp do parku linowego
 • Przejażdżkę motorówką 

Cena nie zawiera: Transportu, Pakietu Ochronnego Kliwer

Rabaty:
Cena dla rodzeństw na tym samym turnusie: -5%
Wykupienie 2 turnusów lub więcej: -5% /turnus
Stały Klient: -5% 
Zniżki i rabaty nie łączą się.

 1. Pakiet Ochronny Kliwer - 75.00 zł.
  Świadczenie, które zimniejsza wysokośc potrąceń w przypadku rezygnacji.
 2. Szkolenie z windsurfingu - 300.00 zł.
  5 godzin (godzina dziennie) szkolenia z windsurfingu - podstawy pływania na desce z żaglem
 • Żeglarstwo: rejsy żeglarskie, nauka podstaw żeglarstwa: budowa jachtu, sterowanie, praca żaglami, cumowanie.
 • Piracka wyprawa w poszukiwaniu skarbu.
 • ABC Optymista - nauka taklowania i budowy jachtu klasy Optymist.
 • Przejażdżka motorówką.
 • Minisurwiwal: budowa tratwy i szałasu, rozpoznawanie śladów zwierząt, maskowanie.
 • Wycieczka do parku linowego.
 • Dla chętnych jedna Noc Pirata z noclegiem na jachcie. 
 • Plażowanie i zabawy plażowe. 
 • Zajęcia plastyczne.
 • Nauka szant, ogniska, gry i zabawy ruchowe, wieczorne bajki i opowieści pirackie.
 • Malowanie buziek i animacje. 

Kadra:
Wiemy, że pierwsze samodzielne wyjazdy wymagają doskonałej opieki i świetnie zorganizowanego czasu. Na kolonii dzieci są w grupach siedmioosobowych. Każda grupa ma swojego wychowawcę, który jest z nią cały czas.

Kliwer Camp Zegrze - zakwaterowanie:
Ośrodek AMW Rynia Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim to duży bezpieczny, ogrodzony teren z piaszczystą plażą, boiskami sportowymi, placem zabaw. Koloniści będą zakwaterowani w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami. W ośrodku znajdują się sala do zabaw w razie niepogody oraz restauracja i piaszczysta plaża.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie dostosowane do upodobań dzieci + podwieczorek i woda do picia przez cały dzień. Kolonia zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi 13:00 10:00 0.00

NNW Signal Iduna do 5000 zł

1. Ile osób jest w załodze na jachcie?

Załogi składają się z 7 osób plus sternik (wychowawca/instruktor).

2. Czy moje dziecko będzie mogło być z koleżankami/kolegami na jednym jachcie?

Tak, zawsze staramy się dzielić załogi według oczekiwań dzieci i młodzieży. Na początku załogi dobierają się same, sternicy pomagają, gdy są jakieś problemy. Jedynym wymogiem jest liczba 7 osób w załodze plus sternik.

3. Ile powinno wynosić kieszonkowe dla kolonistów?

Dla dzieci na koloniach sugerujemy kwotę 10 pln/dzień. To jest wystarczająca kwota na wydatki takie jak lody, lizaki, pamiątki.

4. Czy atrakcje fakultatywne można dokupić w każdej chwili?

Tak, nawet w trakcie trwania obozu/kolonii. Dzieci mogą zapłacić za atrakcje na miejscu kierownikowi Kliwer Campu lub można to zrobić przelewem za pośrednictwem naszego biura. Należy jednak pamiętać, iż na niektóre atrakcje jest ograniczona ilość miejsc - np. na wycieczkę do parku wodnego Tropikana - i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jedynie Pakiet Ochronny Kliwer, czyli świadczenie na wypadek rezygnacji można dokupić tylko i wyłącznie podczas dokonywania rezerwacji.

5. Czy instruktorzy mają przeszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej?

Instruktorzy, wychowawcy i sternicy B.T. Kliwer przed sezonem biorą udział w kursie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

6. Czy dzieci powinny umieć pływać wpław?

Umiejętność pływania nie jest wymagana. Pierwszego dnia wszyscy mają sprawdzian pływacki, dzięki któremu instruktorzy i wychowawcy mogą zorientować się, jakie są realne umiejętności pływackie dzieci. Podczas testu uczestnicy pływają w kamizelkach ratunkowych.

7. Czy jachty są wyposażone w silnik?

Każdy jacht szkoleniowy lub rejsowy jest wyposażony we własny silnik. Silniki używane są przy manewrach wejścia i wyjścia z portów, śluz, w manewrach szkoleniowych, w sytuacjach awaryjnych, takich jak brak wiatru itp. Jachty sportowe, na których pływają uczestnicy obozu regatowego Optymistrzowie, nie mają silników.

8. Czy dzieci pływają w czasie deszczu i silnego wiatru?

Pływanie ma być przede wszystkim bezpieczne i przyjemne. O tym, jak długo jesteśmy na wodzie w danym dniu, decyduje kierownik kolonii i uzależnia to przede wszystkim od warunków atmosferycznych. Sporadycznie zdarza się, że pogoda nie pozwala na żeglugę przez cały dzień. Na szczęście takie sytuacje przytrafiają się rzadko.

9. Co w sytuacji kiedy dziecko się rozchoruje przed wyjazdem?

Podczas rezerwacji można dokupić PAKIET OCHRONNY KLIWER, czyli gwarancję rezygnacji. Oznacza to, że w przypadku rezygnacji nawet tuż przed obozem zwrócimy Państwu większą część kosztów. Jeśli nie wykupiliście Państwo tego świadczenia, to można znaleźć kogoś na zastępstwo.

10. Czy dzieci mogą mieć telefony?

Uczestnicy naszych kolonii i obozów mogą zabrać ze sobą telefon, jednak będą mieć do niego ograniczony dostęp. Wszystkie telefony i urządzenia elektroniczne są zbierane przez opiekunów i przechowywane w sejfie. Dzieci mają możliwość korzystania z nich tylko po obiedzie. Organizator jednak zapewnia ciągły kontakt rodziców z dziećmi. Przed wyjazdem otrzymacie Państwo telefony kontaktowe, w tym numer do kierownika Kliwer Campu. W pilnych przypadkach zawsze można zadzwonić i poprosić o kontakt z dzieckiem.

11. Czy kadra jest doświadczona? Ilu jest opiekunów?

Jako organizator wypoczynku z dwudziestopiecioletnim doświadczeniem kladziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każdy członek naszej Kliwer Kadry posiada niezbędne kwalifikacje. Wszyscy odbywają kurs wychowawców kolonijnych, kurs pierwszej pomocy oraz mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Uczestnicy dzieleni są na wachty siedmioosobowe i na każdą wachtę przypada jeden opiekun. Każdy rejs, obóz oraz kolonia mają dodatkowo swojego kierownika, który czuwa nad pracą wszystkich instruktorów.

12. Jak wygląda zakwaterowanie uczestników?

Prośby na temat zakwaterowania w jednym pokoju ze znajomymi są honorowane, jednak najlepiej je zgłosić podczas rezerwacji w miejscu na uwagi. Im później zgłosicie Państwo prośbę, tym trudniej jest nam ją spełnić.

13. Jak dokonać zapisu?

Aby zarezerwować miejsce na naszym obozie, należy kliknąć przycisk rezerwuj przy wybranym wariancie i terminie. Przycisk przekieruje Państwa do formularza rezerwacyjnego. Ważne jest, aby wypełnić wszystkie pola. Na samym końcu jest miejsce na uwagi. Tam prosimy wpisać takie informacje jak: prośba o wspólne zakwaterowanie z kolegami, specjalistyczne diety, ważne informacje o dziecku itp. Zaraz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego na podany przez Państwa adres mailowy przyjdzie automatycznie wygenerowana umowa, informacja o płatnościach, karta kwalifikacyjna, którą będziemy zbierać w dniu wyjazdu, oraz warunki uczestnictwa. Od tego momentu mają Państwo 48h na opłacenie zaliczki w wysokości 30%. Resztę kwoty należy dopłacić najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

Jeśli nie otrzymacie Państwo automatycznego maila z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy o kontakt z biurem.

14. Czy dziecko może być odebrane z obozu przez inną osobę niż rodzice?

Oczywiście, jednak wymaga to pisemnej zgody rodziców. Aby uczestnik mógł być odebrany przez kogoś innego, rodzice muszą napisać specjalne upoważnienie/zgodę. Oryginał odręcznie podpisanego dokumentu należy przekazać wychowawcom a skan/xero przesłać do biura.

15. Jak wygląda wyżywienie?

Koloniści i obozowicze w ciągu dnia mają trzy posiłki w stołówce ośrodka. Diety specjalistyczne należy zgłosić w uwagach podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego. Jako organizator zapewniamy uczestnikom butelkowaną wodę do picia bez limitów.

16. Komu należy się rabat?

Rabat 5% przysługuje stałym klientom, rodzeństwom oraz uczestnikom zapisanym na minimum 2 turnusy. Aby uzyskać rabat, należy podczas rezerwacji w uwagach dopisać odpowiednią adnotację.

Uwaga!!! Rabaty nie naliczają się automatycznie. Pierwsza umowa, która przyjdzie, będzie automatycznie wygenerowana przez system na pełną kwotę. Dopiero po dokonaniu rezerwacji weryfikujemy dane i odsyłamy umowę z naliczonym rabatem.

Promocje i rabaty nie łączą się.