Strona Główna > Artykuły > 15 lat z BT Kliwer

15 lat z BT Kliwer

2011-03-04
15 lat z Wami i dla Was na obozach, koloniach, rejsach, szkoleniach!!!

To już 15 lat jak z BT Kliwer spędzacie swoje wakacje i ferie. 15 lat czyli jedno pokolenie za nami . Uczestnicy obozów z 1996 roku wysyłają z nami swoje dzieci. To dla nas największa nagroda, za naszą pracę na rzecz Waszego udanego wypoczynku. Przez ten czas zorganizowaliśmy wypoczynek dla dziesiątek tysięcy aktywnych ludzi. Cały czas staraliśmy się by był on bezpieczny, udany i stał na wysokim poziomie. W tym czasie staliśmy się rozpoznawalną marką na rynku usług żeglarskich, w szczególności zaś w turystyce i szkoleniach żeglarskich oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży. To, że jesteśmy razem już 15 lat zawdzięczamy Wam. Zawsze wsłuchujemy się w Wasze głosy, próbujemy przewidywać, Wasze życzenia i marzenia i jeśli to tylko możliwe natychmiast je realizować.

W ciągu 15 lat jak i w sezonie 2011 nie ograniczaliśmy swojej aktywności tylko do żeglarstwa. W naszym katalogu Lato 2011 znajdziecie różne inne formy wypoczynku od imprez rowerowych po wczasy z psem. Zimą organizujemy Wam wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Z radością zauważamy , że coraz częściej imprezy BT Kliwer to imprezy dla dorosłych i całych rodzin – to kolejny dowód Waszego zaufania do nas, którego nie zawiedziemy.

Oczywiście żeglarstwo jest naszą najważniejszą specjalizacją. Wiemy jak robić imprezy żeglarskie, bo sami kochamy tę dyscyplinę, wiemy jak w trakcie takich imprez sprawować opiekę nad dziećmi, bo jeżdżą tam m.in. nasze dzieci. Staramy się robić to najlepiej jak tylko potrafimy i sądząc z tego, że jesteśmy razem już 15 lat nieźle nam się to wspólnie udaje. Dziękujemy Wam za wspólne 15 lat i liczymy, że rozpoczynając kolejny sezon wspólnej zabawy będziecie z nami co najmniej następne 15 lat. Aleksander Turowicz Marek Bulaszewski

stat4u